Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

Paauglystės kryžkelės

 

Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla

 

Naktis mokykloje 2018“

Jau septintus metus mokykloje vyko „Naktis mokykloje 2018“. Lapkričio 23 dienos vakare visi susirinko į Kultūros centro salę. Susirado sau patogiausias vietas ir įsikūrė. Po to vyko įvairios sportinės rungtys, kurias smagiai ir žaismingai organizavo Visuomenės sveikatos biuro specialistė Oksana Vaserytė ir anglų kalbos mokytoja Sandra Vitkevičiūtė.

23 val. jau išalkę su nekantrumu ir didžiuliu susidomėjimu mokiniai ėjo ruošti maisto. Vadovaujami  geografijos mokytojo Juozo Žitkevičiaus kibo raityti ir kepti kibinus, o desertui -  šokoladiniai keksiukai su riešutais. Jų kepimo subtilybių mokė lietuvių kalbos mokytoja Inga Macytė. Kam maisto gamyba ne prie širdies, ėjo su dailės mokytoju Boleslovu Tuskėnu gaminti dekoracijų karnavalui. Treti galėjo save atskleisti mandalų gamyboje.

Pasistiprinę ir atgavę jėgas mokiniai demonstravo savo žinias protų mūšyje, kurį parengė 9-10 klasių mokiniai Armanda, Dominykas, Evelina. Vėliau smagius judriuosius žaidimus vedė 10 klasės mokinės Martyna ir Aida. O kaip naktis be lobio paieškos ! Susiskirstę į komandas mokiniai įnirtingai ieškojo lobio, vadovaudamiesi duotomis užuominomis. Vėliau mokiniai  kartu su spec.pedagoge Julija Griauzdiene smagiai judėjo zumbos ritmu.

Po aktyvios veiklos laukė naktinis filmas. Mokiniai išsiskirstė visi su šypsena veiduose. Buvo smagu!

Ačiū visiems mokytojams prisidėjusiems prie renginio organizavimo, budėjimo jo metu. Ačiū pavaduotojai ugdymui Ingai Jasiukėnienei, soc.pedagogei Dovilei Srėbalienei ir mokytojo padėjėjai Saidai Petrošaitienei už idėjų generavimą, veiklų koordinavimą ir nuolatinį mokinių palaikymą.

 

 

Renginio dalyviai ir lietuvių kalbos mokytoja I.Macytė

 

Last Updated (Wednesday, 02 January 2019 16:07)

 

Projektinė diena „Spalvingas ruduo“

Spalio 11d. Namišių skyriuje vyko projektinė diena „Spalvingas ruduo“. Tradiciškai mokiniai į mokyklą nešėsi darbelius, pagamintus iš rudens gėrybių. Iš jų paruošė parodą. Susiskirstę į mišrias komandas dalyvavo viktorinoje, lenktyniavo linksmosiose estafetėse. Užrištomis akimis spėjo daržoves pagal jų skonį. Minė mįsles apie rudens gėrybes. Kiekvienos klasės mokiniai gamino dėdės Derliaus portretą. Tėveliai taip pat turėjo užduotį. Jie gamino rudeninius skėčius. Savo kūriniams  sugalvojo pavadinimus ir juos pristatė.

Projektinę dieną  baigėme vaikų išmoktomis dainomis ir šokiais.

Mokytoja Sigita Lapėnienė

 

 

 


Last Updated (Wednesday, 02 January 2019 15:59)

 

Judėk linksmai – gyvenk sveikai!“

Spalio 9d. mūsų mokykloje – sporto šventė. Vyko projektinė veikla „Judėk linksmai – gyvenk sveikai!“. Svečiuose buvo karatė treneris Gintautas Čepukaitis, bokso treneris Virgilijus Stapulionis, Pasvalio Visuomenės sveikatos biuro specialistė Simona Pyragytė ir buvusi mūsų mokyklos mokinė, Pasvalio Petro Vileišio gimnazistė Rugilė Pečiokaitė.

Po 4 pamokų visi linksmai nusiteikę sugūžėjo į salę dalyvauti „Protų mūšyje“, kurį parengė Pasvalio Visuomenės sveikatos biuro specialistė Oksana Vaserytė ir bibliotekininkė Diana Kraptavičienė. Buvo išties linksma. Visi labai aktyviai dalyvavo. Ne vien dėl to, kad buvo pažadėtas puikus prizas, bet dar ir dėl to, kad nė viena klasė nenorėjo pasirodyti silpniau. Mokiniai įdėjo tikrai daug pastangų!

Po „protinės mankštos“ mokiniai išsiskirstė į grupes ir vykdė skirtingas veiklas. Vieni mokėsi bokso subtilybių, kiti – karatė pradmenų, su mokytoja Julija šoko zumbos ritmu ir mokėsi liaudiškų šokių žingsnelių. Kas nenorėjo taip stipriai sportuoti, galėjo su Rugile gaminti skanius sveikuoliškus skanėstus arba lavinti ištvermę eidami su šiaurietiškomis lazdomis.

Pasibaigus veikloms grupėse vėl visi susirinko atgal į salę. Pavaduotoja ugdymui Inga Jasiukėnienė tarė gražius sveikinimo – padėkos žodžius susirinkusiems ir apdovanojo 10 klasės mokinius, kurie laimėjo išvyką į Pasvalio sporto mokyklos baseiną.

 Ačiū svečiams, mokiniams, socialinei pedagogei Dovilei ir mokytojų kolektyvui, prisidėjusiems prie renginio organizavimo!

 

Lietuvių kalbos mokytoja Inga Macytė

 

Last Updated (Wednesday, 02 January 2019 16:01)

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien60
mod_vvisit_counterVakar82
mod_vvisit_counterŠią savaitę245
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę686
mod_vvisit_counterŠį mėnesį1994
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį2789
mod_vvisit_counterViso198114

Prisijungę: 3
Jūsų IP: 18.234.51.17
,
Šiandien: May 22, 2019

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociaipasvalys.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociaipasvalys.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociaipasvalys.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociaipasvalys.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120