Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

Paauglystės kryžkelės

 

Atverk duris mokyklai

https://www.lmnsc.lt/atviros_edukacines_erdves_2019/?m=1


 

 

Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla

 

ABC apie TB

Artėjant Pasaulinei tuberkuliozės dienai – kovo 24-ąjai, Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai kvietė ugdymo įstaigas dalyvauti iniciatyvoje „ABC apie TB“. Tai nauja ULAC iniciatyva, kuria siekiama  didinti moksleivių raštingumą tuberkuliozės prevencijos klausimais.

Šioje akcijoje sudalyvavo ir mūsų mokyklos 7-8-9-10 klasių mokiniai. Kartu su mokyklos socialine pedagoge D.Srėbaliene, sveikatos priežiūros specialiste O.Vaseryte ir biologijos mokytoja A.Šameliene, vaikai klausėsi paskaitos apie tuberkuliozę. Paskaitos metu vaikai diskutavo, aptarinėjo ligos plitimo būdus, mokėsi kaip apsisaugoti ir kaip apsaugoti kitus. Mokyklos fojė papuoštas tuberkuliozės simboliu - ramunėmis. Klasėms ir organizatoriams įteiktos Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro padėkos.

 

Last Updated (Friday, 22 March 2019 22:43)

 

Kovo 11-osios šventė

Pažymėdami Lietuvos valstybės atkūrimo 29-ąsia metines, šiai dienai skyrėme renginį visai mokyklos bendruomenei. Pradinukai su mokytojomis rašė sveikinimus Lietuvai ir trispalvėmis rankytėmis papuošė antrojo aukšto vestibiulį. 5-10 klasių mokiniai rinkosi į salę. Šventės vedėjas aštuntokas Redas Strelčiūnas visus pakvietė sugiedoti Tautišką giesmę, o istorijos mokytoja R. Jakubonienė pasveikino susirinkusius su svarbia mūsų tautai diena ir dar kartą priminė ilgą ir sunkų Lietuvos kelią siekiant savo valstybingumo.

Renginio svečias, buvęs mūsų mokyklos mokinys, R. Puskepanis papasakojo apie savo gyvenimo galimybes būnant laisvos šalies piliečiu. Visi susidomėję apžiūrėjo nuotraukas iš tolimiausių pasaulio kampelių, kuriose svečiui, dirbančiam virtuvės šefu,  teko lankytis ir darbuotis įvairiausiuose restoranuose.

Tada visi išbėgome į lauką, šviečiant ryškiai pavasario saulei, susirinkome priešais mokyklą ir mojuodami trispalvėmis vėliavėlėmis įsiamžinome bendroje nuotraukoje.

Grįžus į salę, bibliotekininkė D. Kraptavičienė visus pakvietė sudalyvauti viktorinoje „Trispalvė gimtinė“. Viktorinos vedėjomis tapo Skautų būrelio narės, septintokės Gabrielė Kavaliauskaitė, Agnė Šataitė ir Laura Vaičekonytė, kurios mokiniams pateikė įvairius klausimus apie Lietuvą, jos istoriją, geografiją, kultūrą.

Direktorės pavaduotoja I. Jasiukėnienė, šiltai pasveikinusi visus su tokia gražia švente, įteikė padėkas mokiniams, dalyvavusiems įvairiose patriotiškumą, pilietiškumą skatinančiose veiklose: akcijos, konkursuose, renginiuose mokykloje ir bendruomenėse.

 Prie jos prisijungė lietuvių kalbos mokytojos I. Macytė ir J. Gylytė Pečiokienė, paskelbusios mokykloje organizuoto 5-10 klasių mokinių rašinių konkurso „Graži tu, mano brangi Tėvyne“ rezultatus.  Visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais ir rašikliais, o nugalėtojai – Gabrielė Januškevičiūtė ir Redas Strelčiūnas – I vietos diplomais ir dovanėlėmis.

Šventinę nuotaiką visiems dovanojo mokyklos skaitovai, deklamavę eiles Tėvynei ir, žinoma, šventinis trispalvis tortas.

 

Lietuvių kalbos mokytoja J. Gylytė Pečiokienė

Last Updated (Wednesday, 20 March 2019 20:13)

 

 

Protų mūšis „Sveikatos ABC“

Garsus vokiečių filosofas George Simmel yra pasakęs – „Išsilavinęs žmogus yra tas, kuris žino, kaip sužinoti tai, ko jis dar nežino“. Tad šiandien mūsų mokyklos 5-6-7 klasių mokiniai draugiškai varžėsi sveikatos protų mūšyje „Sveikatos ABC“, kurį organizavo mokyklos Pasvalio Visuomenės sveikatos biuro specialistė Oksana ir socialinė pedagogė Dovilė, įgyvendinant sveikatinimo projektą „Augu sveikas“. Pirmoji protų kovų užduotis buvo sugalvoti komandos pavadinimą ir išsirinkti kapitoną. Pirmoje dalyje mokiniai atsakinėjo į klausimus ir atliko užduotis. Antroje dalyje teko suvaidinti profesijos atstovą bei specialiu prietaisu, dinamometru, išmatavus rankos plaštakos jėgą, išsirinkti stipriausią komandos kapitoną. Stipriausi, drąsiausi ir protingiausi pasirodė 6 - tokai. Visiems dalyvavusiems įteiktos sveikatos biuro dovanėlės.

Visuomenės sveikatos biuro specialistė Oksana ir mokyklos socialinė pedagogė Dovilė

Last Updated (Wednesday, 06 March 2019 22:24)

 

 

SALOČIŲ ANTANO POŠKOS PAGRINDINĖ MOKYKLA

2018–2019 M. M. I PUSMEČIO GERIAUSI MOKYKLOS MOKINIAI

1–4 KLASIŲ MOKINIAI

Vardas, pavardė

Klasė

Pasiekimų lygis

Domas Petrušaitis

1 N.S.

Mokiniai, pasiekę aukštesnįjį pasiekimų lygį

Šarūnė Stacevičiūtė

1 N.S.

Gabija Venclauskaitė

1 N.S.

Urtė Šakarnytė

1

Augustas Štopinis

1

Simona Kairytė

2 N.S.

Rokas Martinonis

2 N.S.

Otilija Ratkutė

2

Paulina Strelčiūnaitė

3

Atėnė Ališauskaitė

4

Spartakas Ališauskas

1

Mokiniai, turintys vieno dalyko pagrindinį pasiekimų lygį

Danielius Baublys

2

Viktorija Vasiliauskaitė

2

Amanda Svidenytė

2 N.S.

 

Gabrielė Blaževičiūtė

4

Dovydas Ratkus

4

5–10 KLASIŲ MOKINIAI

Vardas, pavardė

Klasė

Vidurkis

 

Eglė Šamšonaitė

8

9,57

Mokiniai, pasiekę aukštesnįjį pasiekimų lygį

Tomas Šuminskas

5

9,55

Petras Burba

5

9,45

Rokas Kačerauskas

5

9,45

Vika Šimbaraitė

6

9,08

Redas Strelčiūnas

8

9,07

Lukas Šatas

6

8,92

Mokiniai, kurių vidurkis 8 ir daugiau

Andrėja Paštuolė

5

8,91

Aistė Šimėnaitė

9

8,75

Auksė Kaniavaitė

5

8,73

Agnė Sargūnaitė

5

8,73

Rusnė Štopinytė

5

8,73

Roberta Trasauskaitė

6

8,67

Gabrielė Januškevičiūtė

6

8,58

Goda Liutkevičiūtė

5

8,55

Aida Skaburskytė

10

8,53

Valdas Vasiliauskas

6

8,50

Agnė Paškevičiūtė

5

8,45

Agnė Šataitė

7

8,42

Armanda Balčiūnaitė

9

8,38

Danielė Ardulevičiūtė

5

8,36

Laura Vaičekonytė

7

8,33

Gabija Lingytė

7

8,33

Gabrielė Kavaliauskaitė

7

8,33

Erikas Jasaitis

9

8,19

Erika Januškevičiūtė

5

8,00

Last Updated (Tuesday, 05 March 2019 19:03)

 

 

 

Kaziuko mugė

Kovo pradžioje mokykloje šurmuliavo tradicinė tiek Lietuvoje, tiek ir mūsų mokykloje Kaziuko mugė. Ją organizavo pradinių klasių mokytoja G. Jarašūnienė, muzikos mokytoja K. Piestinienė, Saločių kultūros centro ir bibliotekos darbuotojai bei Saločių bendruomenė. Likus porai dienų iki mugės, pirmos klasės mokinukai-kviesliai, smagiai dainuodami, traukė į svečius ir kvietė visą mokyklos bendruomenę į šventę.

Vos prasidėjus mugei, salė šurmuliavo nuo pardavėjų ir pirkėjų gausos. Draugiškai įsikūrę greta, savo kūrybos darbus bei gardžius kepinius pardavinėjo tiek mokiniai, tiek mokytojai, tiek kaimo bendruomenės nariai. Pirkėjams reikėjo vikriai suktis, nes gardumynai ant prekystalių  tirpte tirpo. Visi nesunkiai rado, ką įsigyti, o pardavėjai džiaugėsi puikia prekyba. Kiekvienas grįžo namo nešinas skaniais keksiukais ar grybukais, saldžia uogiene ar medumi, įvairiausio skonio sūriais. Galėjome įsigyti ir dailių medžio drožinių, rankų darbo papuošalų.

Tradicinės šventės nuotaiką kėlė ir liaudies kapela „Untė“ iš naujosios Akmenės, smagiai grojusi visos šventės metu. O kad džiaugsmo nebūtų per mažai, jo dar galėjai išsiburti prie bibliotekininkių-būrėjų stalo, kur laimę ir sėkmę žadėjo senovinės lietuviškos runos. Kiekvieną, išeinantį iš mugės salėje, 9 klasės mokiniai  kvietė užeiti į technologijų kabinete įsikūrusią arbatinę. Lankytojų gausa viršijo visus lūkesčius, o jaunosios šeimininkės ir barmenai sukosi išsijuosę vaišindami klientus blyneliais, pyragu, tinginiu, ledais ir karštais gėrimais.

Lauksime kito Kaziuko ir jo puikios nuotaikos!

Lietuvių k. mokytoja J. Gylytė Pečiokienė

 

 

Last Updated (Thursday, 07 March 2019 13:48)

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien34
mod_vvisit_counterVakar78
mod_vvisit_counterŠią savaitę112
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę706
mod_vvisit_counterŠį mėnesį1655
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį3045
mod_vvisit_counterViso209095

Prisijungę: 2
Jūsų IP: 35.173.47.43
,
Šiandien: Sep 17, 2019

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociaipasvalys.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociaipasvalys.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociaipasvalys.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociaipasvalys.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120