Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla

 

SALOČIŲ ANTANO POŠKOS PAGRINDINĖ MOKYKLA

2018–2019 M. M. I PUSMEČIO GERIAUSI MOKYKLOS MOKINIAI

1–4 KLASIŲ MOKINIAI

Vardas, pavardė

Klasė

Pasiekimų lygis

Domas Petrušaitis

1 N.S.

Mokiniai, pasiekę aukštesnįjį pasiekimų lygį

Šarūnė Stacevičiūtė

1 N.S.

Gabija Venclauskaitė

1 N.S.

Urtė Šakarnytė

1

Augustas Štopinis

1

Simona Kairytė

2 N.S.

Rokas Martinonis

2 N.S.

Otilija Ratkutė

2

Paulina Strelčiūnaitė

3

Atėnė Ališauskaitė

4

Spartakas Ališauskas

1

Mokiniai, turintys vieno dalyko pagrindinį pasiekimų lygį

Danielius Baublys

2

Viktorija Vasiliauskaitė

2

Amanda Svidenytė

2 N.S.

 

Gabrielė Blaževičiūtė

4

Dovydas Ratkus

4

5–10 KLASIŲ MOKINIAI

Vardas, pavardė

Klasė

Vidurkis

 

Eglė Šamšonaitė

8

9,57

Mokiniai, pasiekę aukštesnįjį pasiekimų lygį

Tomas Šuminskas

5

9,55

Petras Burba

5

9,45

Rokas Kačerauskas

5

9,45

Vika Šimbaraitė

6

9,08

Redas Strelčiūnas

8

9,07

Lukas Šatas

6

8,92

Mokiniai, kurių vidurkis 8 ir daugiau

Andrėja Paštuolė

5

8,91

Aistė Šimėnaitė

9

8,75

Auksė Kaniavaitė

5

8,73

Agnė Sargūnaitė

5

8,73

Rusnė Štopinytė

5

8,73

Roberta Trasauskaitė

6

8,67

Gabrielė Januškevičiūtė

6

8,58

Goda Liutkevičiūtė

5

8,55

Aida Skaburskytė

10

8,53

Valdas Vasiliauskas

6

8,50

Agnė Paškevičiūtė

5

8,45

Agnė Šataitė

7

8,42

Armanda Balčiūnaitė

9

8,38

Danielė Ardulevičiūtė

5

8,36

Laura Vaičekonytė

7

8,33

Gabija Lingytė

7

8,33

Gabrielė Kavaliauskaitė

7

8,33

Erikas Jasaitis

9

8,19

Erika Januškevičiūtė

5

8,00

Last Updated (Tuesday, 05 March 2019 19:03)

 

 

 

Kaziuko mugė

Kovo pradžioje mokykloje šurmuliavo tradicinė tiek Lietuvoje, tiek ir mūsų mokykloje Kaziuko mugė. Ją organizavo pradinių klasių mokytoja G. Jarašūnienė, muzikos mokytoja K. Piestinienė, Saločių kultūros centro ir bibliotekos darbuotojai bei Saločių bendruomenė. Likus porai dienų iki mugės, pirmos klasės mokinukai-kviesliai, smagiai dainuodami, traukė į svečius ir kvietė visą mokyklos bendruomenę į šventę.

Vos prasidėjus mugei, salė šurmuliavo nuo pardavėjų ir pirkėjų gausos. Draugiškai įsikūrę greta, savo kūrybos darbus bei gardžius kepinius pardavinėjo tiek mokiniai, tiek mokytojai, tiek kaimo bendruomenės nariai. Pirkėjams reikėjo vikriai suktis, nes gardumynai ant prekystalių  tirpte tirpo. Visi nesunkiai rado, ką įsigyti, o pardavėjai džiaugėsi puikia prekyba. Kiekvienas grįžo namo nešinas skaniais keksiukais ar grybukais, saldžia uogiene ar medumi, įvairiausio skonio sūriais. Galėjome įsigyti ir dailių medžio drožinių, rankų darbo papuošalų.

Tradicinės šventės nuotaiką kėlė ir liaudies kapela „Untė“ iš naujosios Akmenės, smagiai grojusi visos šventės metu. O kad džiaugsmo nebūtų per mažai, jo dar galėjai išsiburti prie bibliotekininkių-būrėjų stalo, kur laimę ir sėkmę žadėjo senovinės lietuviškos runos. Kiekvieną, išeinantį iš mugės salėje, 9 klasės mokiniai  kvietė užeiti į technologijų kabinete įsikūrusią arbatinę. Lankytojų gausa viršijo visus lūkesčius, o jaunosios šeimininkės ir barmenai sukosi išsijuosę vaišindami klientus blyneliais, pyragu, tinginiu, ledais ir karštais gėrimais.

Lauksime kito Kaziuko ir jo puikios nuotaikos!

Lietuvių k. mokytoja J. Gylytė Pečiokienė

 

 

Last Updated (Thursday, 07 March 2019 13:48)

 

 

Stebuklinga naktis bibliotekoje

Vėl nuūžė, nudundėjo didžiosios metų šventės. Vieniems jos paliko kalnus nenaudingų dovanų, persivalgymo kartėlį, o tiems, kurie laukia švenčių apimti kūrybinės energijos ir jos lydimo sunkaus darbo, atėjo ramus atokvėpio ir džiugesio metas. O pasidžiaugti yra kuo. Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos bendruomenė ir vėl gali didžiuotis savo nenutrūkstančia tradicija – kalėdiniais karnavalais, suburiančiais tiek vaikus, tiek suaugusius kūrybiniams ieškojimams ir savo didžiosios šventės pasiruošimui.

Šiais metais neišsenkančių idėjų autorius, dailės mokytojas B. Tuskėnas pasiūlė visiems nukeliauti į tolimą ir gerokai primirštą... biblioteką ir kartu pamėginti prikelti joje vykstančius stebuklus. Taip pavadintas šiųmetis karnavalas – „Stebuklinga naktis bibliotekoje“. Keletą savaičių dailės mokytojo ir vyresniųjų klasių mokinių kurta scena-biblioteka, nusileidus uždangai, privertė aiktelėti žiūrovus. Prieš akis – sena biblioteka ir milžiniškos itin tikroviškai atrodančios knygos. Šventės pradžia suintrigavo netradiciniu sprendimu – lyriška muzika ir senučių bibliotekininkių darbo dienos pabaigos scena, kai baigiami darbai, sutvarkomos knygos ir užsiveria bibliotekos durys. Nuskamba dvylika laikrodžio dūžių ir prasideda nakties drama: iš knygų lentynų išsiveržia ir ima siautėti fantastiniai sutvėrimai iš „Žiedų valdovo“ – orkai (9 ir 10 klasės vaikinai). Netrukus apsilanko raganų būrys (mokytojų ir administracijos darbuotojų komanda), o visus tamsiojo fantazijos pasaulio atstovus nuramina ir priverčia pasitraukti romantiškieji knygų personažai iš viduramžių (mokytojų komanda). Gal iš pasakojimų apie „Karalių Artūrą“ ar „Tristaną ir Izoldą“? Jie imasi diriguoti stebuklingosios nakties paradui ir renginio vedėja (mokytoja M. Sakalauskienė), priminusi apie niekada nemiegantį knygų pasaulį, atverčia didžiulę knygą ir ima visus knygų veikėjus kviesti į sceną.

Pirmieji savo istoriją papasakoja mažieji pingvinukai – ikimokyklinės grupės vaikučiai (vadovė I. Pocevičiūtė). Tada scenoje pasirodo penktokai - laimingosios Trolių šalies gyventojai (vadovė J. Gylytė Pečiokienė), kurie privalo išsigelbėti iš piktųjų kaimynų, grasinančių jų laimei. O tai jiems pasiseka ne nuožmia kova, o nuoširdumu, gera nuotaika ir spalvingu šokiu. Puikios energijos pliūpsnį žiūrovams padovanoja svečiai iš Diliauskų kultūros centro (vadovė A. Strekienė), persikūnydami į mažuosius rokerius, tango šokėjus ir vikrias skruzdėlytes. Į vaikystės pasakas sugrąžina S. Nėries poemos „Senelės pasaka“ posmai ir mokinių persikūnijimai į pasakų personažus. Šeštokai pateikia modernų Snieguolės ir nykštukų šokį (vadovė S. Vitkevičiūtė), o aštuntokai – kantri stiliaus Raudonkepuraites ir vilkus (vadovė A. Šamelienė). Po to žiūrovų laukia netikėtas posūkis į rytų šalių pasakas ir mokyklos šokių grupės „Perla“ mergaitės  (vadovė J. Preidžiuvienė) primena „1000 ir vienos nakties“ egzotišką dvelksmą. Tada visi drauge verčiame kitą knygą ir įkvepiame retro nuotaikos, kurią dovanoja grupės „Mixas“ šokėjos (vadovė J. Preidžiuvienė). Ateina laikas atversti didžiąją sceną puošiančią „Žiedų valdovo“ knygą, kurią kantriai saugo baisieji orkai ir išleisti į sceną šios knygos personažus, į kuriuos įsikūnijo septintokai (vadovė R. Jakubonienė). Dešimtokės merginos pakviečia į Volto Disnėjaus kūrybos šalį ir padovanoja pelyčių Minių šokį (vadovė L. Tuskėnienė), o devintokai parodo savo susižavėjimą japoniškuoju „Anime“ menu ir dailininko gebėjimu suteikti gyvybę savo kūriniams (vadovė D. Srėbalienė). Karnavalo vedėjai trumpai užvertus knygą, į sceną kviečiami šventės svečiai – jaunieji atlikėjai Kotryna ir Faustas.  Jų lyriškose dainose – poezijos kerai. Staiga vėl netikėtas posūkis į rytų išminties knygų lentyną ir karnavalą papuošia Kyokushin karate meistras G. Čepukaitis su savo mokiniais. Rodos, senos knygos vis skleistų ir skleistų savo magiją, bet vedėja primena, kad naktis artėja į pabaigą – jau greitai brėkš, ir visi herojai sugrįš į knygų puslapius, kur lauks susitikimo su skaitytojais. Kad juos vėl ir vėl panardintų į skaitymo svaigulį ir atvertų neaprėpiamas pažinimo erdves. O kol dar karnavalo naktis – tegu grįžta ir vėl šėlsta raganos, kol jų energija užvirs stebuklingą literatūros katilą...

Kaip ir buvo žadėta, viskas staiga baigiasi ir, žiūrovams grįžus į realybę, į sceną kviečiami karnavalo organizatoriai. Maloniai nudžiugina svečias – švietimo ir sporto skyriaus vedėjas G. Vilys, kuris nuoširdžiai sveikina visus šventės dalyvius, padovanojusius sau ir žiūrovams tikrą kūrybiškumo ir vieningumo šventę. Mokyklos direktorė L. Jankauskienė taria padėkos žodžius visai kūrybinei mokytojų komandai, mokiniams, mokyklos darbuotojams, nuolatiniams rėmėjams: Saločių bendruomenei, verslininkams, ūkininkams, mokinių tėvams, vėl susibūrusiems bendram šventiniam stebuklui. Mokykla džiaugiasi kasmet gaunanti lėšų karnavalui organizuoti iš Pasvalio rajono savivaldybės vykdant programą „Tradiciniai renginiai ir šventės Saločių Antano Poškos pagrindinėje mokykloje“. Visi dalyviai džiaugiasi saldžiosiomis dovanėlėmis ir taria sau pažadą tęsti tradiciją kūrybingai ir prasmingai palydėti senuosius metus.

 

Jurga Gylytė Pečiokienė, lietuvių kalbos mokytoja

 

Last Updated (Tuesday, 08 January 2019 19:12)

 

 

Kai ore sklando gerumas...

Gruodžio mėnesį švenčiame gražiausias metų šventes. Ore sklando šventinė nuotaika... Įkvėpti šios nuotaikos, mokyklos pavaduotoja ugdymui Inga Jasiukėnienė, soc.pedagogė Dovilė Srėbalienė ir 5–7 klasių mokiniai nusprendė pradžiuginti  vienišus Saločių miestelio senolius. Akcija „Medumi kvepiantis gerumas“ jau tapo mokyklos tradicija. Jos metu mokiniai pagamino prakartėles, kepė purius, minkštus keksiukus. Su šiomis dovanėlėmis aplankėme Saločių miestelio vienišus senolius, perduodami kuo nuoširdžiausius sveikinimus visos mokyklos bendruomenės narių vardu... Juk gerumas nieko nekainuoja...

Soc.pedagogė D.Srėbalienė

Last Updated (Wednesday, 02 January 2019 16:02)

 

 

Dovanokime knygų bibliotekoms!

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ jau aštuntą kartą po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime naujų knygų šalies bibliotekoms. Akcija vyks iki sausio 6 dienos. Dovanojamas knygas neškite į artimiausią biblioteką. Lietuvos šimtmečio proga stiprinkime skaitymo kultūrą – tai, kas mus lydėjo kelyje į laisvę! Daugiau informacijos apie Lietuvoje vykstančią akciją:   knygukaledos.lt

Last Updated (Wednesday, 02 January 2019 15:55)

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien44
mod_vvisit_counterVakar126
mod_vvisit_counterŠią savaitę44
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę880
mod_vvisit_counterŠį mėnesį3999
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį5223
mod_vvisit_counterViso226868

Prisijungę: 3
Jūsų IP: 3.95.139.100
,
Šiandien: Jan 27, 2020

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociaipasvalys.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociaipasvalys.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociaipasvalys.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociaipasvalys.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120