Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

Paauglystės kryžkelės

 

Atverk duris mokyklai

https://www.lmnsc.lt/atviros_edukacines_erdves_2019/?m=1


 

 

Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla

 

Piešinių/nuotraukų konkursas „Mano sveika šeima“

Įgyvendinant projektą „Augu sveikas“, kuris finansuojamas iš Pasvalio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo projektų lėšų, mokykloje gegužės mėnesį vyko piešinių/nuotraukų konkursas „Mano sveika šeima“. Mokiniai piešė, fotografavo savo šeimos aktyvius laisvalaikio leidimo būdus. Aktyviausiai konkurse dalyvavo 1 ir 4 klasės. Ačiū jiems J

Pagrindinį konkurso prizą – maudynes Pasvalio sporto mokyklos baseine, laimėjo 4 klasės mokiniai. Pasimėgauti vandens malonumais mokiniai pasikvietė 6 klasės mokinius, kurie puikiai pasirodė Respublikiniame konkurse „Mano mokykla gali“. O Pasvalio Visuomenės sveikatos biuro įsteigtą prizą laimėjo 1 klasės mokinys Augustas, kuris ne tik piešė, bet ir fotografavo kaip su šeima aktyviai leidžia laisvalaikį ne tik šiltuoju metu, bet ir žiemą.

Vyr. soc.pedagogė D.Srėbalienė

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė O.Vaserytė

 

 

 

Išvyka pas ūkininkus M. ir J. Steponavičius

Birželio 4 dieną 1–3 klasių mokiniai vyko į J. ir M. Steponavičių sodybą. Šioje nuostabioje sodyboje mokinius maloniai sutiko šeimininkai ir sūnus Dainius. Čia mokiniai ne tik įgijo žinių, bet ir daug pramogavo. Jie susipažino su įvairia technika, ūkininko darbu. Paglostė gražųjį žirgą, pasisveikino su būreliu avelių, kurios laukė duonytės. Aplankė senųjų daiktų muziejų. Jo kieme buvo senųjų laikų žemės ūkiui skirti padargai. Svarbiausia vaikams buvo pramogos: įvairios sūpynės, šaudyklė, poilsiavietė „Pušynėlis“, važiavimas karieta, kurią traukė keturatis. Vaikams taip patiko, kad vis dar norėjo pasisvečiuoti šioje gražioje, pramogų pilnoje sodyboje. Tariame ačiū Steponavičiams už šiltą priėmimą.

Mokytojos J.Šatienė ir G.Jarašūnienė

Išvyka į Saločių gaisrinę

Birželio 5 d. 1–3 kl. mokiniai vyko į Saločių priešgaisrinės pagalbos tarnybą. Čia juos sutiko ugniagesių komanda. Mokinius supažindino su ugniagesių mašina ir visa gelbėjimui skirta įranga. Mokiniams teko pasėdėti mašinoje, užsidėti šalmą ir net pasimatuoti ugniagesių spec. aprangą. Grįžę į mokyklą mokiniai suprato, kad ugniagesių darbas yra labai sunkus, atsakingas ir juo tapti gali ne kiekvienas žmogus.

Mokytoja J.Šatienė

 

Last Updated (Tuesday, 11 June 2019 15:07)

 

FESTIVALIS „PAŽINK, ŠVĘSK, KURK“

Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos mokiniai smagiai ir sėkmingai dalyvavo Pasvalio muzikos mokyklos ir Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos organizuotame mokinių ir jaunimo festivalyje „Pažink, švęsk, kurk“, kuris vyko 2019 metų gegužės 31 dieną, Pasvalio senajame parke.

Gamtos apsuptyje veikė mokyklų kūrybinės edukacinės dirbtuvės, bėgimo ir orientacinės varžybos, gera energija užkrečianti „Zumbos“ treniruotė, mokyklų kolektyvų koncertas, skirtas Pasvalio muzikos mokyklos 60-mečiui paminėti.

Festivalis  „Pažink, švęs, kurk“ sudarė sąlygas Pasvalio rajono mokiniams ir jaunimui atsiskleisti, puoselėti meilę įvairioms meno ir sporto rūšims, ugdyti jų kūrybiškumą ir saviraišką, pilietiškumą, socializaciją, gebėjimus turiningai ir saugiai leisti laisvalaikį, muzikuoti. Šio renginio vienas iš tikslų - plėtoti įvairių Pasvalio rajone veikiančių mokyklų ir ugdymo įstaigų bendradarbiavimą organizuojant renginius, skirtus mokiniams, skatinti vaikus ir jaunimą sportuoti, bendrauti ir dalyvauti visuomeniniame gyvenime.

Mūsų mokyklą Festivalyje „Pažink, švęsk, kurk“  atstovavo dvi komandos: stiprių sportininkų komanda, kurią subūrė ir lydėjo kūno kultūros mokytoja J.Jankūnienė ir smagių, gražių  muzikantų Pop choras „Smiltė“, kurį paruošė ir lydėjo muzikos mokytoja K.Piestinienė.

 

Muzikos mokytoja K.Piestinienė

 

 

 

Last Updated (Tuesday, 11 June 2019 14:51)

 

 

 

Šeimų šventė

Gegužės 22 d. mokykloje vyko pradinių klasių Šeimų šventė. Renginyje dalyvavo mokiniai, jų tėveliai ir seneliai.

Šventė prasidėjo labai linksmu rateliu- žaidimu „Išėjo tėvelis į mišką“. Čia šoko ir vaidino 2 kl. mokiniai ir jų tėveliai. Šventiniame koncerte visi pradinukai parodė tai, ką jie išmoko: šoko, dainavo, deklamavo. Taip pat tėveliams ir mokiniams koncertavo mokyklos pop-choras „Smiltė“, šokių būrelis „Perla“.

Antroje renginio dalyje tėveliai kartu su savo vaikais žaidė žaidimą-viktoriną „Taip ir Ne“. Visi buvo apdovanoti įvairiais prizais-siurprizais.

2–3 klasių mokytoja J.Šatienė 

Last Updated (Thursday, 23 May 2019 23:04)

 

 

Projektas „Baltijos šalių literatūros ir tradicijų dienos: Estija“

Gegužės 20-23 dienomis vyko jau tradiciniu tapęs projektas, skirtas Baltijos šalių literatūrai ir tradicijoms. Prieš metus pradėjome ir skyrėme artimiausiai kaimynei – Latvijai, o šįmet – Estijai. Šių metų projekto tikslas - skatinti domėjimąsi Estijos literatūra ir tradicijomis ugdant pažinimo ir komunikavimo kompetencijas. Projekto koordinatorėmis buvo technologijų mokytoja Jolanta Preidžiuvienė ir bibliotekininkė Diana Kraptavičienė; vykdė I-IX klasių mokiniai, mokytojai, bibliotekininkė; dalyvavo mokyklos ir miestelio bendruomenės.

Pirmoji projekto diena prasidėjo spaudinių, suvenyrų paroda „Pažįstama nepažįstama Estija“ ir skaitymais iš E. Raud knygos „Cypliukas“. Skaitė savanoriai: Brigita Navickaitė, Erlandė Navickaitė, Goda Liutkevičiūtė, Danielius Navickas ir Elinga Dumbrauskaitė. Antroji diena prasidėjo lauko kavinės - skaityklos „Po ąžuolais“ atidarymu: įvyko viktorina „Ar pažįsti Estiją?“ ir spėjimas „Kas dėžėje“. O baigėsi diena penktokų sukurtais skanėstais, kurie nustebino ne vieną. Trečią dieną kūrėme suvenyrus, skirtus Estijai, ir surengėme parodą. Kūrybinėms dirbtuvėlėms vadovavo Saločių daugiafunkcio centro vadovė Rasuolė Dovidavičiūtė ir mokytoja Regina Tuomienė. Ketvirtą ir paskutinę projekto dieną maloniai stebino skanėstais tiek šeštokai, tiek aštuntokai ir devintokai lauko kavinėje – skaitykloje „Po ąžuolais“.

Projektas baigėsi, turbūt, laukimu kitų metų, kai jis bus skirtas Lenkijai. Dar vienai šaliai, kurios krantus skalauja Baltijos jūra.

Bibliotekininkė Diana Kraptavičienė

Last Updated (Thursday, 23 May 2019 22:32)

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien67
mod_vvisit_counterVakar81
mod_vvisit_counterŠią savaitę493
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę691
mod_vvisit_counterŠį mėnesį2126
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį2847
mod_vvisit_counterViso206521

Prisijungę: 2
Jūsų IP: 35.173.234.237
,
Šiandien: Aug 23, 2019

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociaipasvalys.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociaipasvalys.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociaipasvalys.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociaipasvalys.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120