Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting

Paauglystės kryžkelės

 

Atverk duris mokyklai

https://www.lmnsc.lt/atviros_edukacines_erdves_2019/?m=1


 

 

 Veiksmo savaitė “BE PATYČIŲ” mūsų mokykloje

        Paskutinėmis kovo savaitėmis  Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos bendruomenė kvietė prisijungti prie Veiksmo savaitės „BE PATYČIŲ“. Veiksmo savaitės metu buvo organizuojami patyčių prevencijai skirti užsiėmimai ir renginiai. Šios akcijos tikslas – keisti visuomenės nuostatas iš palankių patyčioms – į nepalankias. Ši akcija visoje Lietuvoje vyksta jau aštuntą kartą.

      Vaikai aktyviai ruošėsi šiai akcijai. Mokyklos žaidimų kambario sienas papuošė 0–2 klasių gerų darbų rankų medžiai. Mažieji darželio vaikai gamino gerų darbų rankų ežiukus, 3–4 klasių mokiniai paruošė stendą „PATYČIOS BIJO TAVO NEPRITARIMO!”, 5–8 klasių mokiniai padarė plakatus, o mokyklos koridorių papuošė 9–10 klasių mokinių 3D foto siena – „BE PATYČIŲ“. Mokinių darbų paroda parodė, kaip mūsų mokiniai supranta draugystę ir bendravimą. Darbeliai buvo gaminami pasitelkiant kuo įvairesnę meninę techniką.  

Socialinė pedagogė D. Srėbalienė

 

  

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien27
mod_vvisit_counterVakar113
mod_vvisit_counterŠią savaitę221
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę552
mod_vvisit_counterŠį mėnesį1402
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį2758
mod_vvisit_counterViso200280

Prisijungę: 2
Jūsų IP: 54.145.45.143
,
Šiandien: Jun 19, 2019

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociaipasvalys.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociaipasvalys.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociaipasvalys.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociaipasvalys.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120